Apartamento Abad Centro

  • 78 m²
  • 3 sypialni
  • 1 łazienka
  • 7 gości
  • 3 łożka

3-pokojowy Apartamento Abad Centro Grenada cieszy się dogodną lokalizacją i zapewnia łatwy dostęp do Plac Plaza Nueva w odległości 950 metrów, gdzie goście mogą robić zakupy. Obiekt położony jest nie więcej niż 1 km od dworca kolejowego Granada i około 5 min pieszo od przystanku autobusowego San Juan de Dios 7.

W tym apartamencie jest 1 łazienka. Znajdziesz tu również suszarkę do włosów i ręczniki kąpielowe.

Prawdziwą oazą dla relaksu jest taras.

Obiekt jest wyposażony w aneks kuchenny z urządzeniami do przygotowywania własnych potraw.

Centrum wystawowe w Grenadzie znajduje się nie więcej niż 1 km od apartamentu o powierzchni 78 m², natomiast Kościół San Juan de Dios znajduje się w niewielkiej odległości stąd. Apartamento Abad Centro mieści się w dzielnicy Vahrenheide w Grenadzie. Alhambra leży w odległości 20-minutowego spaceru.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Apartamento Abad Centro Grenada
Amplio Y Luminoso Apartamento En El Centro De Granada
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Amplio Y Luminoso Apartamento En El Centro De Granada

25 m od nieruchomości
Enjoygranada Centro & Relax
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Enjoygranada Centro & Relax

30 m od nieruchomości
USD 79 USD 71
za noc
Apartamento En El Centro De Granada Celi
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Apartamento En El Centro De Granada Celi

8.4
Bardzo dobry 92 opinie
35 m od nieruchomości
USD 138 USD 124
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Granada
    19 km

    Stacje kolejowe

    Granada Train Station
    900 m

    Udogodnienia

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Taras
    • Herbata i kawa
    • Stół

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:30 do 22:00
    Wyjazd: od 08:00 do 11:00
    Numer licencjiESFCTU0000180230004590040000000000000000FTV/GR/013861,VFT/GR/01388
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Apartamento Abad Centro akceptuje zwierzęta?
      Niestety Apartamento Abad Centro nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy Apartamento Abad Centro posiada kuchnię?
      W Apartamento Abad Centro goście mogą korzystać z aneksu kuchennego wyposażonej w ekspres do kawy/herbaty, lodówkę i szklane naczynia.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Granada
    19 km

    Stacje kolejowe

    Granada Train Station
    900 m

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Apartamento Abad Centro Grenada

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij